Album „Książę aka. Slumilioner” sprzedał się w 30-tysięcznym nakładzie.

Jak poinformował Peja, jego ostatnia płyta „Książę aka. Slumilioner”, która została nagrana wspólnie z duetem producenckim White House i ukazała się w październiku 2014 roku – uzyskała status platynowy.

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

– Zapomniałem się pochwalić. Album Slumilioner jakiś czas temu uzyskał status platynowej płyty. W pt puściliśmy zgłoszenie do ZPAV-u. To moja siódma platyna w dorobku. Dziękuję wszystkim artystom i słuchaczom, którzy przyczynili się do tego małego sukcesu – napisał raper.

 

Przypomnijmy, że raper pracuje aktualnie nad kolejną solową płytą „DDA” wraz z DJ'em Zelem, której premierę zaplanowano na 22 kwietnia. Następna w kolejce jest płyta „Remisja”, która ukaże się pod banderą Peja/Slums Attack.

____

Zarząd ZPAV przyjął zmiany w regulaminach wyróżnień złotych, platynowych i diamentowych płyt. Nowe zasady przewidują poszerzenie uwzględnianych w zestawieniach form sprzedaży o streaming. We wnioskach składnych od 3 kwietnia 2014 roku, do sprzedaży zaliczane są odsłuchy jakiegokolwiek utworu z albumu, w przeliczeniu 2500 szt. = 1 album.

 

[wp_ad_camp_1]