Ostatnia dyskusja Tau’a na temat „złego” przekazu w polskim rapie doczekała się odpowiedzi ze strony Kacpra HTA. Członek GM skomentował wypowiedź Kielczanina, która bezpośrednio dotyczyła wytwórni, której jest członkiem.

– Myślę, że takie oburzanie się, że ktoś obraża polskiego palacza [Włodiego – przyp. red.]. Polskiego palacza? Ziom… sam nie palisz trawy. Ja rozumiem, że macie brand, który się tym zajmuje, którego sukces polega na tym, że promujecie się ganją. Oczywiście to jest stwierdzenie faktu, to nie jest hejt. Na tym polega Wasz sukces, ale marihuana jest narkotykiem i czy tego chcecie czy nie, wciąż jest zakazanym narkotykiem w Polsce. Więc myślę, że my, jako świadomi mieszkańcy tego kraju powinniśmy respektować prawo – stwierdził Tau.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Kacper odpowiedział mu tym wpisem: (oryginalna pisownia):

Obserwowalem i sluchalem Tau’a od poczatku jego funkcjonowania, do pewnego momentu myslalem sobie hmmm kolezka ma jakas chrzescijanska faze, ale potrafi rapowac wiec co mi do tego co on reklamuje i propaguje..sam mocno wierze w Boga i uwazam, ze czuwa nad nami…ale nie robie z tego lotki promocyjnej wokol mojej muzyki – wszystko spoko i wiekszosc spraw z tą fazą mnie nie interesuje, zajmuje sie swoimi rzeczami i naogol mijam łukiem tego typu fazy natomiast teraz moim zdaniem miarka sie przelala – kolezka pod pretekstem religii wrzuca ciezko podprogowe przekazy zwiazane z polityka a z palaczy ganji robi cpunow – widzialem na jego profilu jak wrzucal zdjecie przekreslonego listka marihuany twierdzac ze powinnismy walczyc ze „złem” , a ja pytam co to za pierdolenie?! my jako swiadomi obywatele powinnismy respektowac prawo ?! co to kurwa za brednie?! my jako swiadomi obywatele powinnismy stawic stanowczy przeciw wobec prawa, ktore niejednokrotnie nas krzywdzi i rani – chyba ze szanowny, niespelniony rapujacy apostoł uwaza, ze gwalciciele i pedofile powinni wylapywac zawiasy albo paromiesieczne wyroki kiedy Ci „źli” dilerzy trawki gibają 3ci rok w puszce , albo ze donosiciele powinni byc klepani po plecach i puszczani na wolnosc (bo tak stanowi prawo) .Wez sie ogarnij chlopie bo w tabeli najwiekszych rapowych hipokrytow jestes scisle top3.