Bisz rusza w trasę.

Najnowsza płyta Bisza w duecie z liderem zespołu Pustki Radkiem Łukasiewiczem to między-gatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna wilczego humoru, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Będąca zaskoczeniem dla słuchaczy i odkryciem dla nowych odbiorców płyta zebrała pozytywne, momentami entuzjastyczne recenzje.

 

Koncertowa odsłona albumu to muzyczna uczta w wykonaniu liczącego siedem osób live bandu B.O.K, który ma za sobą świetne przyjęcie na ważnych festiwalach m.in. Off Festiwal, Coke Live Festiwal, Hip-Hop Kemp, Slot Art Festiwal, a także setkach koncertów w całym kraju. Wizytówką B.O.K jest sprawne poruszanie się po całym gatunkowym spektrum – od muzyki bitowej do ciężkich gitarowych brzmień, od klasycznych skrzypcowych motywów do jazzowych improwizacji.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Trasę zainauguruje koncert w Warszawie w ramach Europejskich targów Muzycznych Co jest Grane.

Pierwsza część trasy obejmie miasta

WARSZAWA 27.11.16
WROCŁAW 10.12.16
BYDGOSZCZ 26.12.16
ŁÓDŹ 06.01.17
POZNAŃ 07.01.17
TORUŃ 13.01.17
SZCZECIN 14.01.17

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.