– Nie sądzę, żebyśmy się spotkali muzycznie.

Od pamiętnego konfliktu Peji z ekipą Parias, w skład której wchodzą Eldo, Pelson i Włodi minęło już wiele lat. Do dzisiaj między raperami nie doszło do oficjalnej zgody. Czy ten konflikt może wygasnąć i np. za parę lat usłyszymy wspólny numer Peji i Eldoki? Takie pytanie padło od Wujka Samo Zło w wywiadzie z warszawskim raperem.

 

Nie wiem czy Rysiek się jara moim rapem, ja się niespecjalnie jaram rapem Ryśka, więc nie sądzę, żebyśmy się spotkali muzycznie – odpowiada Eldoka. Uważa on także, to za coś naturalnego. – Znam Łonę 20 lat i nigdy nie spotkałem się z nim muzycznie – tłumaczy.

 

Raper przyznał także, że pochwala instytucję beefu w hip hopie. – Zawsze będę powtarzał, że beefy i wszelkie tego typu rzeczy są i zawsze były nieodłącznym elementem hip hopu i fajnie, że są. W graffiti, bboyingu i rapie rywalizacja podnosi tylko i wyłącznie poziom – przyznaje Eldo.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.