Dziś premiera singla ZBUKU pt. “Wolność” z gościnnym udziałem Grizzlee.

Kawałek pochodzi z albumu “Konsekwentnie” który można zamówić tutaj. Produkcją muzyczną do numeru zajął się MilionBeats, a produkcją teledysku zajęła się znana ekipa Distort Media.

Premiera albumu “Konsekwentnie” miała miejsce 26 października. Jest to czwarty solowy album ZBUKA, będący następcą ozłoconego już krążka “W drodze po nieśmiertelność” z 2016 roku. Ponadto prudnicki raper od samego początku promocji najnowszego materiału daje jasno do zrozumienia, że będzie to najlepszy album w jego karierze. Hitowy singiel “Ostatni drink” w ciągu niecałego miesiąca od premiery zanotował ponad 4 miliony wyświetleń. Jednak z kolei utrzymany w zdecydowanie mroczniejszym klimacie singiel “Coś ze mną nie tak” pokazuje różnorodność brzmień, jaką zawarł na “Konsekwentnie” ZBUKU.

 

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.