Przed dwoma miesiącami dotarła do nas smutna informacja o śmierci amerykańskiego rapera Maca Millera. Opublikowano raport w którym możemy dowiedzieć się więcej o przyczynach tego zdarzenia.

7 września 2017 roku raper znaleziono nieprzytomnego w swoim domu w Los Angeles. Mimo przyjazdu pogotowia nie udało się go uratować i niestety Mac Miller zmarł. Dzisiaj możemy przeczytać raport z którego dowiemy się więcej o przyczynach jego śmierci.

Wg opublikowanego raportu w domu amerykańskiego rapera znaleziono m.in. znaczne ilości kokainy, leków i dużo pustych butelek po alkoholu – “Ślady białego proszku były obecne prawie w każdym pomieszczeniu”. Jak dowiadujemy się z analizy, śmierć Maca nastąpiła na skutek przyjęcia toksycznej mieszanki leków z narkotykami i alkoholem. W organizmie 26 letniego artysty znaleziono m.in. fentanyl – jest to bardzo silny lek przeciwbólowy.

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.