Zakończenie przez O.S.T.R. trylogii składającej się z trzech ostatnich, niezwykle popularnych albumów to ważny moment. Nasz największy polski raper, muzyk z zawodu i producent z zamiłowania postanowił sięgnąć do złotego okresu muzyki hip-hopowej.

Przyszedł czas, by zaprezentować “Chevy Impala” – singiel i video będące ukłonem w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień.

Muzycznie kawałek nawiązuje do klimatu Zachodniego Wybrzeża, które raperowi było bliskie od zawsze. Ostry razem ze swoją ekipą z Lowrider Polska Car Club z nostalgią wspomina ważne dla niego lata dziewięćdziesiąte i wczesne dwutysięczne. Przy okazji, z wrodzoną błyskotliwością, puentuje sytuację we współczesnym rapie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Stawiamy sprawę jasno. W utworze “Chevy Impala” usłyszycie takiego Ostrego, na jakiego od dawna czekaliście i jakiego dawno nie słyszeliście. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, za gramofony DJ Haem. Autorem zdjęć do klipu jest Michał Kawecki, producentem Bartek Jankowski, a za współpracę reżyserską odpowiadają obaj panowie. Montaż i koloryzacja to dzieło Ziemowita Jaworskiego.