Hemp Gru przesuwa premierę
Hemp Gru przesuwa premierę

Jak dziś się dowiedzieliśmy, najnowsza płyta warszawskiego składu Hemp Gru nie trafi na półki sklepowe w zapowiadanym terminie.

Mowa o albumie “Eter”, który miał ukazać się już 9 listopada. Niestety jednak zgodnie z informacjami jakie podał dzisiaj zespół, premiera tego dnia nie będzie mieć miejsca. Fani będą musieli poczekać na płyty trochę dłużej.

Z przykrością informujemy, że ze względu na konieczność poprawienia jednego z elementów wersji deluxe na linii produkcyjnej w tłoczni, jesteśmy zmuszeni delikatnie przesunąć premierę sklepową albumu Hemp Gru “Eter” – pisze na swoim profilu społecznościowym Hemp Gru.

Kiedy płyta trafi na półki sklepowe?

Jak dowiadujemy się z dalszej części oświadczenia zespołu, płyta trafi na półki sklepowe kilka dni póżniej – 14 listopada. Osoby, które zamówiły album warszawskiego składu w preorderze, najprawdopodobniej również tego dnia dostaną przesyłki z fizycznym wydaniem “Eteru”.

Zespół zapewnia, że fani będą zadowoleni z końcowego efektu wydawniczego i tym argumentuje i tłumaczy opóźnienie premiery.

Hemp Gru przeprasza za opóźnienie premiery.

Raperzy zapewniają swoich fanów o profitach płynących z zakupienia wersji “deluxe” ich najnowszego projektu. Jednocześnie przepraszają za zaistaniałą sytuację.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Wasze zrozumienie. Wersja deluxe zawiera dodatkową płytę z premierowymi utworami Hemp Gru oraz okolicznościowy ZIN z okazji XX-lecia Hemp Gru. Gwarantujemy, że wydanie fizyczne albumu wynagrodzi Wam dyskomfort związany z opóźnieniem – możemy przeczytać w końcowej części oświadczenia.

Cyfrowa premiera bez zmian.

Opóźnienie nie dotyczy jednak wersji cyfrowych. Zgodnie z założonym planem, już jutro, 9 listopada będziemy mogli słuchać najnowszego projektu warszawskiego składu w serwisach stramingowych. Czy “Eter” okaże się albumem godnym uwagi? Przekonamy się już w najbliższych dniach. Na łamach portalu HipHopWeb.pl będziemy informować o dalszych poczynaniach zespołu oraz zrecenzujemy wyżej wspomniany materiał.