Solowa płyta Ero JWP już niedługo?
Solowa płyta Ero JWP już niedługo?

Fani członka składu JWP czekają na moment, kiedy jego solowa płyta ujrzy światło dzienne. Kiedy możemy spodziewać się pierwszego albumu od Ero?

Ero JWP znany jest przede wszystkim z występów w zespole JWP, z czym wiąże się udział na takich płytach jak „Numer jeden wróg publiczny”, „Północ Centrum Południe” czy „Klasyk” nagrany w ramach składu Bez Cenzury. Fani nie doczekali się jednak jeszcze do tej pory solowego albumu od tego artysty.

Kiedy usłyszymy solowy album Ero JWP?

Raper już nie raz informował o tym, że ma w planach nagrać swój pierwszy osobisty album. Pierwszy raz zaczęto o nim szerzej mówić przy okazji wydania kawałka „Uwierz w siebie” wyprodukowanego przez WhiteHouse.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Na „solówkę” fani czekają już od lat. Dziś możemy mówić o niej już z dużą dozą pewności, bowiem Ero JWP zapowiedział, że pracuje nad tym projektem i obiecał wydać go przed upływem bieżącego, 2018 roku.

Ostatnimi czasy na swoim profilu społecznościowym Ero zamieścił post. Ten wskazuje na to, iż możemy niedługo spodziewać się czegoś nowego od warszawskiego rapera. Czy mowa o najnowszym solowym albumie? Najprawdopodobniej tak.

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.