NMCNW EP - Sughar i Jezzy C.
NMCNW EP - Sughar i Jezzy C.

Sughar wydaje dziś wspólne EP z producentem Jezzy C. “NMCNW”. Płytę wytłoczono w limitowanym nakładzie 100 sztuk.

Ostatnio na łamach portalu informowaliśmy o nowym singlu Sughara, który zapowiada jego najnowsze najnowsze  wydawnictwo. Na platformę YouTube wleciał już odsłuch od wykonawców. Utwory spływają konsekwentnie na wersje cyfrowe typu Spotify.

Wydawnictwo składa się z 5 utworów – od oldschoolowych produkcji po samplowane i grane trapy w nocnych, refleksyjnych klimatach, zatem każdy znajdzie coś dla siebie pomimo, że nie jest to longplay.

Ponadto płytę wytłoczono w limitowanej wersji 100  sztuk – została około połowa, więc w szczególności zainteresuje koneserów  rzadkich  rappłyt. Można zamówić ją na http://nmcnw.bombingrecords.com.

 

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.