Nowy kawałek od RASMENTALISM:
Nowy kawałek od RASMENTALISM: "Pierwsza zapowiedź nowej płyty"

Dziś w sieci pojawił się na kanale Asfalt Records nowy utwór od zespołu Rasmentalism. Jest to pierwsza zapowiedź nadchodzącej płyty.

Rasmentalism to polska grupa hiphop’owa powstała w 2006 roku w Lublinie z inicjatywy rapera Rasa i producenta muzycznego Menta. Skład ma już bogaty dorobek w swojej dyskografii, ponieważ nadchodzący projekt będzie już ich ósmym albumem. Jednocześnie nadchodząca płyta jest piątą, której wydawnictwem zajmuje się znana czołowa polska wytwórnia – Asfalt Records.

Ponadto do utworu nagrano klip, którego scenariuszem i reżyserią zajął się Arek Nowakowski. Kierownikiem produkcji teledysku jest Agata  Śliwińska.

Asfalt Records informuje, że na nową płytę musimy poczekać – najprawdopodobniej ukaże się ona w pierwszej  połowie  2019  roku.

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.