Hemp Gru zaprezentowało dziś nowy teledysk, który promuje ich najnowszy krążek “Eter”.

Dzisiaj w sieci pojawił się kolejny już teledysk który promuje nową płytę warszawskiego składu Hemp Gru. Obraz może zaskoczyć, ponieważ jest to anonimowany klip. Produkcją kawałka zajął się Szwed SWD. Całość zmixował i zmasterował Rafał Smoleń. Autorem klipu jest Marcin Mokierów-Czołowski.

Warto dodać, że płyta “Eter” obiła się sporym echem w środowisku hiphop’owym. Ponadto legendarny skład z pewnością zainteresował starych słuchaczy, którzy cenią sobie oldschoolowe brzmienia. W związku z tym album dotarł do 3 miejsca na liście sprzedaży OLIS.

Hemp Gru to polski zespół hiphop’owy. Skład powstał w 1998 roku w Warszawie z inicjatywy raperów: Roberta „Wilka” Darkowskiego znanego z występów w grupach FJS i Molesta Ewenement oraz Macieja „Bilona” Bilki.

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.