Q&A od PMM
Q&A od PMM

Właśnie w sieci na oficjalnym kanale PMM pojawił się pierwszy odcinek Q&A. Raperzy odpowiadają na pytania od ich słuchaczy.

PMM (Polski Mistrzowski Manewr) to polski skład hip-hop’owy. Powstał w Szczecinie z inicjatywy raperów Bartosza „Głowy” Głowackiego i Bartosza „Węża” Lady a także dodatkowo producenta muzycznego Tomasza „S.Z.W.” Szwedzkiego.

Formacja zadebiutowała w 2008 roku albumem Polski mistrzowski manewr. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Grammatik, Sobota oraz Ten Typ Mes. W dodatku 2010 roku skład PMM podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią Prosto.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Szczecińscy raperzy w najnowszym odcinku Q&A odpowiadają na pytania ich słuchaczy. Artyści poruszają temat ich nadchodzącego projektu „Pokój nr 10” oraz sprawy okołopłytowe. Ponadto dowiadujemy się również o szczegółach rozwiązania kontraktu z PROSTO Label.

 

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.