Wiemy kiedy premiera nowej płyty Otsochodzi.
Wiemy kiedy premiera nowej płyty Otsochodzi.

Zapowiedziana kilka miesięcy temu nowa płyta Otsochodzi wkrótce trafi do przedsprzedaży.

Pierwsze zamówienia będzie można składać już od wtorku 11 grudnia. Rozpoczęciu przedsprzedaży tego samego dnia towarzyszyć będzie kolejny singiel i teledysk. Premiera “Worldwide” odbędzie się oczywiście na kanale YouTube Asfalt Records.

Single z najnowszego projektu Młodego Jana

Do tej pory Młody Jan ujawnił cztery kawałki z nadchodzącego wydawnictwa. Singiel “Euforia” wyświetlono już ponad cztery miliony razy na YouTube, a utrzymany w oldschoolowej stylistyce utwór “Nigdy już nie będzie jak kiedyś” – ponad jeden milion razy. Dodatkowo dwa kolejne – “Dla mnie” oraz najświeższy “Nagrania (00:37)” z gościnnym udziałem Rosalie. – mają równie dobrą passę. Wszystkie wyprodukowano przez pierwszoligowych producentów, takich jak Zeppy Zep, Magiera (White House), Sergiusz oraz Tef.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Ponadto w przedsprzedaży dostępna będzie limitowana wersja specjalna zaprojektowana przez Forin Studio. Zakupić będzie można również regularną wersję sklepową najnowszego albumu Otsochodzi.

Oficjalna data premiery nowego albumu Otso to 1 lutego 2019 r.

 

 

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.