Otsochodzi wypuszcza preorder swojej nowej płyty
Otsochodzi wypuszcza preorder swojej nowej płyty

Zapowiedziana kilka miesięcy temu nowa płyta Otsochodzi trafiła do przedsprzedaży.

Na stronie Asfalt Shop dostępne są już dwie wersje albumu: limitowana edycja specjalna oraz wersja podstawowa. Ponadto w sprzedaży jest też wersja cyfrowa mp3/wav/24bit, którą nabywcy egzemplarza fizycznego w Asfalt Shop otrzymują gratis o północy w dniu premiery, co osładza oczekiwanie na kuriera.

Poligrafia limitowanej edycji specjalnej różni się od wersji podstawowej nie tylko frontem, ale i również ciekawą formą wydania. Dodatkowo całość zaprojektowana została przez forinstudio.com i jest rozszerzona o dodatkowy, niedostępny w wersji podstawowej utwór. Autorem okładki podstawowej jest Studio Saisons (foto: Daniel Jaroszek/Papaya).


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Kolejny singiel od Młodego Jana

Ponadto jednocześnie z przedsprzedażą “MIŁOŚCI” na kanale Asfalt Records oraz w serwisie Spotify, Otsochodzi prezentuje nowy singiel i klip “Worldwide” w reżyserii Jakuba Blanka. Bit do tego kawałka przygotował Fast Life Sharky, a mix i mastering jest dziełem ENZU. Pełną tracklistę płyty przedstawiamy na końcu artykułu poniżej.

„MIŁOŚĆ” to już trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy Kolor”. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu „Slam”. Wygląda na to, że Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, ponieważ niejednokrotnie odchodzi od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Ponadto niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

Otsochodzi o płycie “MIŁOŚĆ”

„Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać – dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzkę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.” – mówi w podsumowaniu o swojej płycie Otsochodzi.

W związku z tym oficjalna data premiery nowego albumu Otsochodzi to 1 lutego 2019 r.

Tracklista albumu:
1. Ruchy (prod. TEF)
2. Dla mnie (prod. Zeppy Zep)
3. Za co?! feat. Young Igi (prod. Poly)
4. Worldwide (prod. Fast Life Sharky)
5. Mini-show feat. Włodi (prod. Wilkulon)
6. Tydzień (prod. Hubi)
7. Nagrania (00:37) feat. Rosalie. (prod. TEF)
8. Wizje (Skit)(prod. Otsochodzi)
9. Euforia (prod. Sergiusz)
10. Produkt (prod. Kubi Producent)
11. OMG (prod. SoSpecial)
12. Sezon feat. Schafter, Ten Typ Mes (prod. SUPREMÉ & Cherry)
13. Kręcę* (prod. Sem0r)
14. Nigdy już nie będzie jak kiedyś (prod. Magiera/ White House)
bonusowy utwór dostępny tylko w limitowanej edycji specjalnej:
15. Dzięki feat. Szopeen (prod. Schafter)