Jezzy C
Jezzy C

Sanocki producent – Jezzy C. stworzył singiel, na którym wystąpi czterech niespodziewanych wielkich raperów! Będzie to coś niespotykanego na polskiej scenie hip-hopowej. Obiecujący Jezzy wchodzi do mainstreamu z hukiem!

Skompletować raperów, którzy prezentują różny styl. Na taki pomysł wpadł młody obiecujący producent muzyczny – Jezzy C. Filipek, Czeski, Epis DYM KNF i Fazi, zgodzili się na tego typu współpracę. Każdy z artystów ma swoje grono fanów, więc utwór będzie miał duży rozgłos i z pewnością otworzy Jezzy’emu drogę do kariery.

Producent z Sanoka współpracuje między innymi ze Snakiem. Obaj tworzą niezawodny duet – BLANKPAGE. Jezzy ma na koncie również wspólną EP-kę z Sugharem, hypemanem Hadesa. Od dłuższego czasu pracuje z wcześniej wspomnianym Czeskim i Filipkiem. W przyszłości będziemy również świadkami projektów z Nemy’m, Oxonem i sensacyjnym Książę Kapotą.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Czterech niespodziewanych wielkich raperów na jednym singlu to na pewno wielkie zaskoczenie. Poniżej przedstawimy sylwetki każdego z nich:

Filipek

filipek

Raper oraz freestyle’owiec. Znany przede wszystkim z ciekawych punchy podczas swoich freestyle bitew. Dwa razy zwyciężył w Wielkiej Bitwie Szczecińskiej oraz dwa razy zajął trzecie miejsce w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. W 2018 roku wydał album nakładem QueQuality pt. „Rozdział zamknięty„, który był notowany na piątym miejscu OLiS.

Czeski

Na początku na singlu miał być krakowski raper Penx, ale z wielu przyczyn zastąpi go Czeski. Podobnie jak Filipek bierze udział w bitwach freestyle’owych. Obecnie udziela się w roli jury. Znany ze swoich oldschool’owych kawałków. Teraz można go usłyszeć na trapowych i elektronicznych bitach.

Epis DYM KNF

epis

Reprezentant bytomskiego składu – DYM KNF. Jak sam twierdzi prezentuje hybrydowy styl, ponieważ miesza rap uliczny z motywacyjnym. W 2018 wydał dwa krążki nakładem Step Records. „Atlas” i „Chronos” bardzo dobrze przyjęły się i kilka klipów posiada ponad milion wyświetleń na YouTube.

Fazi

fazi

Członek zespołu Nagły Atak Spawacza. Ostatni album pt. „Tabula Rasa” wydał w 2016 roku. Udzielił się również na „Środowisko Miejskie Mixtape 2” na singlu razem z Majorem SPZ.

Jezzy C. na swoim fanpage’u na Facebooku opublikował już zapowiedź nadchodzącego numeru. Jednak tytuł jak i data premiery nie są jeszcze znane.

https://www.facebook.com/JezzyProd/photos/a.1673525606284687/1976595535977691/?type=3&theater