asfalt
asfalt

Asfalt Records z początkiem Nowego Roku wprowadza do swojego katalogu dwa bardzo dobrze przyjęte tytuły, tym razem wydane jako winyle – “Limited Vinyl Edition”. Mowa o albumach: Otsochodzi “Nowy Kolor” (platynowa płyta za sprzedaż) oraz Rasmentalism “Tango”.

Wytwórnia Asfalt Records kontynuuje swoją politykę jakości, czego dowodem jest olbrzymia dbałość przyłożona do kształtu wydania obu albumów. “Nowy Kolor” został rozłożony na dwa LP: różowy (coloured disc) oraz tradycyjny – czarny. Całość zamknięta w dwuskrzydłowy gatefold, którego poligrafia w sposób fragmentaryczny mieni się pod wpływem ułożenia względem padającego światła. Autorem oprawy graficznej płyty “Nowy Kolor” jest Dawid Błażewicz. Ponadto przy albumie Młodego Jana zastosowano numerację egzemplarzy w formie indywidualnej. Jednakże album Rasmentalism jest wytłoczony na białym winylu. Oprawa graficzna „Tango” jest wyjątkowa, ponieważ odpowiada za nią Maciej Jerzy Walenty AKA Pwee3000. Całość dopełniają charakterystyczne zdjęcia Karola Grygoruka. Nakład edycji winylowych obu albumów jest ściśle limitowany. Płyty w małych ilościach są jeszcze dostępne stacjonarnie w Warszawie na ulicy Kredytowej 8 oraz online na Asfaltshop.pl.

OtsochodziNowy Kolor”:

„Złapałem się na tym wychodząc – jak każdego dnia – z domu. Kiedy o godzinie 9:00, potrzebujesz jak niczego innego energii i motywacji do działania… Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w związku z tym uświadamiam sobie, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem, chce szybszego tempa, pozytywnych emocji. Dlatego powstał „Nowy Kolor”. Zabawa konwencją, odejście od ciężkiego stylu – pozostając przy tym nadal starym Jankiem.”


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Producent wykonawczy: Janek Porębski (World Wide Warsaw)
Miks/mastering: Jan Kwapisz (@studio_nagrywarka)
Projekt okładki: Dawid Błażewicz (@davidblazewicz)
Zdjęcia: Piotr Pytel (@osiemdziewiec)

otsochodzi winyl

 

RasmentalismTango”:

„To miejska historia miłosna, ponieważ jest oparta na przeżyciach własnych i cudzych. Ponadto zamknięta w 11 częściach, jednakże otwarta na dowolne interpretacje. Dla nas to świadoma zabawa formą i radość z muzyki, mamy nadzieję, że dla was także. Z pewnością trzeba tańczyć i można mylić kroki. „

Rap: Ras (@ras_rsmt)
Produkcja muzyczna: Ment XXL (@mentxxl)
Nagranie: EREM Studio (@eremstudio)

Rasmentalism winyl