The game
The game

Raper The Game nie dostał zgody na przekroczenie granicy Kanady w środę (9 stycznia). W związku z tym koncerty na terenie Kraju Klonowego Liścia zostały odwołane.

Zgodnie z dokumentacją, konsultanci ds. imigracji nie zezwolili raperowi na pobyt tymczasowy. Pierwszy koncert w ramach kanadyjskiej trasy, miał się rozpocząć we wtorek (15 stycznia) w Calgary.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl
View this post on Instagram

Unfortunately The Canadian Government has rejected the TRP (Temporary Resident Permits) application to pre approve The Game to enter Canada. This is very disappointing news for everyone involved, including The Game, his Management, The Agency, all the Buyers/Promoters, the venues and of course the Fans. We understand that many fans will be upset with this news, we ask that you please read the statement below released by the Agency explaining the details. TICKETFLY.COM WILL BE EMAILING ALL TICKET PURCHASERS AND ISSUING A FULL REFUND. . . . . PLEASE SWIPE LEFT TO READ THE OFFICIAL STATEMENT.

A post shared by 10 at 10 (@10at10calgary) on

Ze względu na okoliczności niezależne od artysty, zarządzania, agencji i kontroli promotora, z przykrością ogłaszamy, że” The Game’s Canadian Tour 2019” zostaje anulowana, ponieważ rząd Kanady odmówił aplikacji TRP [zezwolenie na tymczasowy pobyt], aby wejść legalnie do kraju. Wszyscy posiadacze biletów są uprawnieni do pełnego zwrotu pieniędzy. „- czytamy w oświadczeniu Międzynarodowej Agencji Turystyki

Amerykanin posiada wielu fanów w Polsce. Ma na koncie wspólny numer z Popkiem – „CONNECT„. Ponadto raper zagrał w naszym kraju trzy koncerty. Pierwszy raz pojawił się w grudniu 2016 roku, w Warszawie, gdzie polska publika gorąco go przywitała. W marcu 2018 roku odwiedził nasz kraj po raz drugi i znów zawitał do Stolicy.

The Game urodził się w Los Angeles. Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, bo tak nazywa się raper, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.

Sukcesy The Game’a zaczęły się dzięki temu, że jego talent dostrzegł Dr. Dre i podpisał z nim kontakt. W 2002 roku ukazał się debiutancki mixtape rapera, zatytułowany „You Know What It Is Vol. 1”.