peja kaz igi
peja kaz igi

Na kanale Peja Slums Attack pojawił się kolejny odsłuch z płyty „25 Godzin”. Gościnnie pojawili się Kaz Bałagane i Young Igi. 

Nie bądź zdziwiony„, to kolejny singiel, który raper postanowił wrzucić do sieci. Album „25 Godzin” premierę miał 14 grudnia 2018. Przede wszystkim krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży, zajmując siódme miejsce.

Oto odsłuch kolejnego numeru:


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Płytę promują takie utwory jak: Amber, Głucha Noc 2, Przemoc i Sex oraz tytułowe 25_godzin. Za produkcję odpowiedzialny jest Magiera.

25 Godzin” to szósty studyjny album poznańskiego artysty. Wcześniej, w 2016 roku pojawiła się płyta „Dorosłe Dziecko Alkoholika” (DDA). Uplasowała się ona na 68. miejscu rankingu OLiS w całym 2016 roku, w Polsce. Podczas gdy najczęściej sprzedawany był wtedy krążek O.S.T.R-a pt. „Życie Po Śmierci” .

Ponadto, Peja jako raper ustanowił rekord i wraz z Tede stał się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na polskiej liście przebojów – OLiS. Z pewnością to jedyna rzecz co ich łączy. Od lat widać, że obaj za sobą nie przepadają i się z tym nie kryją.