W prezentowanym promomixie nowej płyty JaGi pt. „AdRem” możemy przesłuchać próbki z dwunastu nagrań. Premiera albumu ukażę się już 25.01.2019r. Krążek objęli również patronatem silesiacrime.com oraz projekt Hip-Hop Druga Szansa.

Na projekcie usłyszymy między innymi producentów Sox-Reb oraz Skone, który wyprodukował dwie pierwsze płyty JaGiego. Płytę udostępni na swoim kanale youtube autor „JaGiKuba”. Projekt dodatkowo będzie dostępny do pobrania tylko u nas w zakładce „Albumy”. Nagrania zostały osadzone w klasycznym brzmieniu dobrego rapu. Ponadto niektóre sample zostały użyte z jednych z pierwszych bitów na śląskiej scenie. Tracklista prezentuję się następująco:

JaGi - "AdRem" (TRACKLISTA)
JaGi – „AdRem” (TRACKLISTA)

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

JaGi jest obecnie dwudziestoletnim raperem z Bielska-Białej. Objęliśmy go patronatem w 2016 roku. Na swoim koncie ma cztery solowe albumy, poprzedni z nich dostępny jest u nas na portalu. Pierwszą płytę nagrał w 2014 roku, wydał również fizyczne wydania. Dodatkowo pod koniec 2017r. JaGi rozpoczął koncertowanie w bielskich klubach. Jako pierwsi możemy poinformować Was, że w dniu premiery projektu 25.01.2019 pojawi się na scenie w klubie Rudeboy w Bielsku-Białej na wydarzeniu Słoń x Mutylator. Oczywiście zapraszamy Was serdecznie na to wydarzenie!

 

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.