Słoń zdradza
Słoń zdradza

Podczas Q&A z widzami na Instagramie, Słoń zdradził co według niego zasługuje na najlepszą płytę, najlepszy diss 2018 roku. Poznaniak powiedział też z kim chętnie nawiąże współpracę w przyszłości.

W niedzielę poznański raper poświęcił się widzom odpowiadając im na pytania. Ponadto zdradził, że nie można się na razie spodziewać nowych projektów od WSRH, ponieważ on i Shellerini skupiają się na działalności solowej.

Jeden z widzów spytał artystę o najlepszy diss zeszłego roku. Słoń odpowiedział zdecydowanie, że „KillshotEminema, który był skierowany w stronę Machine Guna Kelly’ego.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ TAKŻE: Nowy teledysk Słoń – “Teatr Anatomiczny”. Nie dla ludzi o słabych nerwach!

Najlepszy album 2018 według Słonia?

Raper najlepszym krążkiem 2018 określił dzieło Grubego Mielzky’ego – „Komik z depresją„. Ponadto można wspomnieć, że poznański artysta w komiksowej batalii pomiędzy Marvelem i DC kibicuje ekipie Hulka i Supermana. Określił również, że Marvel robi świetne filmy.

Nie zabrakło też pytania, z kim można spodziewać się współpracy w najbliższym czasie. Słoń zdradził, że chętnie połączy siły z Eripe, jest też otwarty na Young Igi’ego. Chciałby coś stworzyć z Białasem, ReTo, Quebonafide i Opałem.