Eminem detroid
Eminem detroid

Film Eminema – „Marshall from Detroit” – poruszy temat samego rapera oraz jego rodzinnego miasta Detroid. Przed premierą festiwalu filmowego w Sundance w 2019 roku twórcy Felix & Paul Studios wydali trailer filmu.

Krótki klip daje widzom smak wyjątkowego dokumentu, w którym Eminem rozmawia z Sway Calloway podczas jazdy po Detroit. Ponadto technologia VR pozwala fanom na wykorzystanie widoku 360 stopni i zerkania na otoczenie z perspektywy pojazdu.

„Naszym celem było rozszerzenie możliwości oferowanych przez VR i wprowadzenie do bardziej mistycznej wersji Detroit, których nikt nigdy nie widział na własne oczy. Chcieliśmy oderwać „rzeczywistość” od VR i ugotować ją w coś bardziej nierealnego, ale także prawdomównego.” – powiedział dyrektor filmu, Caleb Slain.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Współzałożyciel Felix & Paul Studios, Paul Raphael, dodał: „Nasze studio ma historię używania technologii do opowiadania historii w nowy, bardziej wciągający sposób. Do tworzenia doświadczeń, które są zbieżne z intymnością i niezwykłością. „Marshall From Detroit” to iskrząca ekspresja tego, zapraszając cię na surrealistyczną przejażdżkę przez Detroit z samym Eminemem.”

21-minutowy film Eminema zadebiutuje w tę sobotę (26 stycznia) w ramach programu New Frontier Sundance, który obejmuje projekty wykorzystujące VR. Ponadto, „Marshall From Detroit zostanie udostępniony publicznie za pośrednictwem Facebooka w lutym.

Trailer również jest w widoku 360 stopni: