Sobota major
Sobota major

Na kanale Stoprocent pojawił się premierowy klip Soboty. Numer zapowiada nowy album artysty, który ukarze się w tym roku. Gościnnie dograł się i wystąpił w teledysku Major SPZ.

Urodzony by wygrać” będzie piątym solowym albumem artysty. Wcześniej ukazały się produkcje takie jak m.in.: „Sabotaż„, „Gorączka Sobotniej Nocy„, „X Przykazań” oraz „Sobota„. Ostatni krążek miał premierę w 2015 roku. Ponadto, dwa lata temu szczeciński raper wydał wspólny album z Popkiem i Matheo pt. „Trzech Króli„.

Utwór zapowiada kolejny album Soboty „Urodzony by wygrać”, który ukaże się nakładem Stoprocent. Sobota wraca z bezkompromisowym albumem, który swoją nazwą będzie nawiązywał do pierwszego mixtape’u UBPŻBW. Na płycie nie zabraknie mocnego i charakterystycznego dla Soboty stylu, który słuchacze rozpoznają bez problemu. Na wydanym przez Stoprocent „Urodzony by wygrać” pojawią się różni producenci oraz kilku gości.” – czytamy w opisie pod teledyskiem.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Premierowy klip Soboty pt. „Sława„:

Na dniach ukaże się kolejny utwór, gdzie gościnnie wystąpi Kabe. Będzie to również klip promujący najnowszy film Patryka Vegi – „Kobiety Mafii II„. Ponadto, warto wspomnieć , że jako aktorzy udzielili się w nim między innymi Bonson oraz Sobota.