Dzisiejszego dnia ukazała się premiera najnowszego albumu naszego reprezentanta JaGi pt. „AdRem”. Autor udostępnia projekt całkowicie za darmo, tylko u nas jest możliwość pobrania krążka wraz z grafikami oraz tekstami utworów!

Na projekcie usłyszymy między innymi producentów Sox-Reb oraz Skone, który wyprodukował dwie pierwsze płyty JaGiego. Ponadto nagrania zostały osadzone w klasycznym brzmieniu dobrego rapu. Ponadto niektóre sample zostały użyte z jednych z pierwszych bitów na śląskiej scenie. Cały album wraz z zestawem tekstów możesz pobrać klikając tutaj.

JaGi opisuje swój krążek następująco: „Nowy album pt. „AdRem” jest już moim piątym solowym projektem. Nazwa pochodzi od złączenia łacińskiego wyrażenia ad rem co dosłownie oznacza „do rzeczy”. Skrupulatnie od sześciu lat staram się nagrywać nowe produkcje, mając na uwadze swój własny rozwój. Jestem obecnie 20-letnim raperem z Bielska-Białej. Pod koniec 2017 roku zacząłem pojawiać się w bielskich klubach grając własne numery. Mam nadzieję, że w tym nowym roku 2019 nadal uda mi się realizować plan. Na płycie prezentuję 12 utworów, odnoszących się do różnych tematów. Dziękuję producentowi Sox-Reb. za stworzenie idealnego intra oraz „Ósemki„, dziękuję również mojemu kompanowi Skone, który wyprodukował moje pierwsze dwa albumy. Podziękowania także dla wspierających mnie portali: HipHopWeb.pl, SilesiaCrime.com i Hip-Hop Druga Szansa. Krążek dedykuję wszystkim małolatom, którzy tak jak ja spełniają swoje marzenia. Pamiętajcie, że każdy z Was może osiągnąć sukces wkładając do swojej pracy ogrom serca i poświęcając się dla własnych pasji…”


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Zapraszamy zatem wszystkich serdecznie do odsłuchu playlisty!

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.