bitwa o południe
bitwa o południe

Dnia 1.02.2019r. w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja „Bitwa o Południe”. Po dwóch poprzednich świetnie przyjętych wydarzeniach pojawienie się następnej części było tylko kwestią czasu. Ponadto, organizatorem imprezy jest Pueblos!

Rozpoczęcie wydarzenia jest zaplanowane na godzinę 18:00 dnia 1.02.2019 w Klub Miasto w Bielsku-Białej. Eliminacje zawodników ruszają od godziny 19:00, po bitwie w klubie odbędzie się obfita impreza aż do zamknięcia lokalu. Z najświeższych informacji dowiadujemy się, że w tegorocznej edycji bierze udział już 49 raperów z całego kraju!

Prowadzenie imprezy obejmie Te-Tris, w jury pojawią się Filipek, Pejter, PEUS. Natomiast na deckach ujrzymy Dj WRÓBSON. Wejście bez ograniczeń wiekowych! Do rozstawionych tzn. do artystów o pseudonimach Bober, Milu oraz Konrad zostanie dobranych 5 zawodników z eliminacji. Jeżeli masz ochotę wystartować w edycji wyślij maila na adres bitwaopoludnie@gmail.com podając w tytule ksywkę oraz miasto. Jednakże, bilety można nabyć przez stronę internetową klikając tutaj


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Dla uczestników przewidziano interesujące nagrody:

Całość bitwy odbędzie się BEZ TEMATÓW. Ponadto, klasyczne wejścia tematyczne zastąpiono. Teraz zawodnik będzie nawiązywał do obrazków pojawiających się na ekranie za jego plecami.

Przebieg bitwy:

  • W eliminacjach zawodnicy są wywoływani trójkami. Każdy ma 40-sekundowe wejście, w którym dostaje 2 obrazki (po 20 sekund na jeden)
  • W walkach zawodnicy mają jedno 60-sekundowe wejście (4 obrazki po 15 sekund) dodatkowo kolejne dwa po 30 sekund bez tematu.

Dołącz do wydarzenia klikając tutaj i śledź na bieżąco sytuacje!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bitwę, nie zabraknie tam także naszej redakcji!

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.