Nieepodrabialnego hip-hop w najlepszym wydaniu - wystartował preorder Mały Esz & Proceente
Nieepodrabialnego hip-hop w najlepszym wydaniu - wystartował preorder Mały Esz & Proceente "Joy Division"

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów niepodrabialnego hip-hopu w najlepszym wydaniu. Renegaci Szybkiego Szmalu, Mały Esz & Proceente zakończyli pracę nad wspólną płytą.

Album „Joy Division” ukaże się 7 marca 2019 nakładem wytwórni Aloha Entertainment. Dodatkowo na stronie AlohaSklep.pl wystartowała przedsprzedaż zestawu płytowego łączącego w sobie dwa wydane w digipackach tytuły: Proceente & Mały Esz „Joy Division” oraz Proceente & Mały Esz „Rap’n’Roll Mixtape”. Ponadto limitowany nakład zestawu to 300 ręcznie numerowanych i podpisanych przez autorów egzemplarzy.

Zestaw płytowy Proceente & Mały Esz „Joy Division” / „Rap’n’Roll Mixtape” możecie zamówić już na sklepie Aloha pod tym linkiem.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Mały Esz i Proceente to znani z niepodrabialnego stylu reprezentanci warszawskiej sceny rap. Renegaci Szybkiego Szmalu nagrali przesiąknięty zajawką materiał, lewitujący w opozycji do obecnych trendów i hip-hopowej koniunktury. Ponadto album „Joy Division” powstał ku chwale twórczej wolności oraz w imię ponadczasowych wartości i ideałów.

Do współpracy przy projekcie raperzy dodatkowo zaprosili młodego, ale dysponującego unikalnym brzmieniem beatmakera o ksywce Mayor, który wyprodukował 10 z 12 utworów na płycie. Swoje perełki ponadto dołożyli Metro oraz Siódmy, dopełniając laidbackowy i mocno korzenny klimat warstwy muzycznej albumu. Przekaz Małego Esza i Proceente wzbogacają Cywinsky, Green oraz DJ Beredson. Całość zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio, za mix i mastering „Joy Division” odpowiada Marek Ołdak. Oprawę graficzną zaprojektował Konrad Smolarski.

Mały Esz & Proceente „Rap’n’Roll Mixtape” to projekt oparty w całości na instrumentalach i nagrany w stylu charakterystycznym dla reprezentantów Aloha Entertainment. Materiał zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio. Scratche/cuts dodał DJ Beredson. Całość zmixował i zmasterował Szogun. Autorem projektu graficznego jest Konrad Smolarski. Wersja fizyczna mixtejpu zawiera 5 dodatkowych utworów, które nie były dostępne w darmowym downloadzie oraz w odsłuchu YouTube.