Sobota 6 rano
Sobota 6 rano

Na kanale StoprocentTV pojawił się nowy klip Soboty. Numer jednocześnie zapowiada najnowszy film Patryka Vegi – “Kobiety Mafii 2”. Gościnnie udzielił się Kabe.

W sieci można zobaczyć już teledysk “6 rano“, w którym przedstawione są sceny z “Kobiety Mafii 2“, gdzie zagrał m. in. Sobota. Jako gość wystąpił młody szczeciński raper Kabe.

Oprócz raperów w klipie można zobaczyć również Agnieszkę Dygant i Aleksandrę Grabowską, czyli główne aktorki. Film będzie można zobaczyć w kinach od 22 lutego.

To kolejny numer z nowej płyty “Urodzony by wygrać“. Ponadto Sobota wraca z bezkompromisowym albumem, który swoją nazwą będzie nawiązywał do pierwszego mixtape’u UBPŻBW. Jednak na płycie nie zabraknie mocnego i charakterystycznego dla Soboty stylu, który słuchacze rozpoznają bez problemu. Na wydanym przez StoprocentUrodzony by wygrać” pojawią się różni producenci oraz kilku gości.

Oto nowy klip Soboty:

 

 

 


Urodzony by wygrać” będzie piątym solowym albumem artysty. Wcześniej ukazały się produkcje takie jak m.in.: “Sabotaż“, “Gorączka Sobotniej Nocy“, “X Przykazań” oraz “Sobota“. Ostatni krążek miał premierę w 2015 roku. Ponadto, dwa lata temu szczeciński raper wydał wspólny album z Popkiem i Matheo pt. “Trzech Króli“.