TEDE już niedługo rusza z preorderem płyty! Wiemy, kiedy najnowszy singiel
TEDE już niedługo rusza z preorderem płyty! Wiemy, kiedy najnowszy singiel

„Karmagedon” nadchodzi dużymi krokami. To jedna z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Tede podał dziś kolejne informacje.

Fani Tedego muszą być bardzo cierpliwi, ponieważ od dłuższego czasu czekają na wszelkie informacje. Najnowszy krążek warszawskiegi raper zapowiadał już miesiąc temu. Wydał on wtedy singiel pt. „Boatever”.

Wielu z was oczekuje, że będę tam w sposób radykalny i po ksywkach poniżał ludzi. A tu muszę was niestety zdziwić i może niektórych zawieść, ale tak szybko i od razu nie przechodzimy do konkretów. Wroga należy zmylić, znieczulić delikatnie, potem mocno przywalić – komentował wtedy lekkie niezadowolenie fanów Tede.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Kiedy preorder, kolejny singiel i premiera płyty?

Dziś spływają do nas kolejne informacje na temat planowanej płyty. Znamy datę kolejnego singla. Jest to 14 luty. To wtedy ukaże się utwór „One Star”, czyli drugi już kawałek promujący najnowsze wydawnictwo. Wraz z premierą ruszy również preorder, czyli przedsprzedaż albumu. Zgodnie z tą informacją możemy wnioskować, że premiera albumu Tedego odbędzie się albo w marcu, albo w kwietniu bieżącego roku.