Pro8l3m
Pro8l3m

Niedawno informowaliśmy, że wystartował preorder najnowszej płyty PRO8L3M. „Widmo” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Serwery strony nie wytrzymały. Teraz na instagramie duetu pojawił się krótki urywek singla „Rotterdam”.

Przedsprzedaż „Widmo” ruszyła pełną parą. Na instagramie składu PRO8L3M pojawił się snippet z utworu „Rotterdam„. Zainteresowanie płytą jest tak duże, że serwery sklepu internetowego nie wytrzymują.

ZOBACZ: Wystartował preorder najnowszego albumu PRO8L3M. Poznaliśmy szczegóły przedsprzedaży


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Od premiery pierwszego singla od Oskara i Stezza dzieli nas kilka/kilkanaście dni. Nie wiemy dokładnie kiedy duet opublikuje pierwszy numer z „Widmo” LP. Jednak za to możemy się nacieszyć krótkim urywkiem „nuty” PRO8L3M – „Rotterdam”:

 


PRO8L3M – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zespół powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra „Steeza” Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

Ponadto, ostatni ich LP „PRO8L3M” ukazał się w 2016 roku. Uzyskał on status platynowej płyty. Natomiast mixtape z tamtego roku „Ground Zero” dotarł na 18. miejsce rankingu OLiS obejmujący 2018 rok.