Wiemy, kiedy premiera nowego singla od O.S.T.R.! Album już w drodze
Wiemy, kiedy premiera nowego singla od O.S.T.R.! Album już w drodze

Poznaliśmy termin, kiedy ukaże się nowy singiel O.S.T.R. promujący nadchodzącą płytę.

“Instrukcja obsługi świrów” – to tak będzie nazywał się nadchodzący album łódzkiego rapera. Premiera krążka została zapowiedziana na 22 lutego. To jednak nie powinno zdziwić fanów tego artysty, gdyż koniec lutego zarezerwowany dla Ostrego stał się już swoistą tradycją.

Do tej pory poznaliśmy zaledwie jeden numer, który wypełni tracklistę zbliżającego się albumu. Jest to “Chevy Impala” – teledysk oddający hołd klasycznym brzmieniom hiphopu sprzed lat.

ZOBACZ: O.S.T.R powrócił do klasycznych brzmień? Nowy teledysk łódzkiego rapera

Preorder płyty rozchodzi się w szybkim tempie

Ostatnimi czasy raper wystartował z przedsprzedażą swojej płyty. Dostępna jest również nadal limitowana edycja najnowszego albumu. Zawiera ona coś specjalnego i dodatkową płytę CD. Preorder rozchodzi się w zawrotnym tempie a fani rozkupują wydania preorderowe.

ZOBACZ TAKŻE:  O.S.T.R. zaprezentował datę premiery, tytuł i okładkę nowej płyty

Ostatnia płyta łódzkiego rapera sprzedała się w zawrotnej ilości ponad 60 tysięcy sztuk. Taka liczba pozwoliła albumowi “W drodze po szczęście” uzyskać status podwójnej platyny. Nie przebiła jednak sprzedażą niezwykle popularnego albumu “Życie po śmierci”. To ten cieszył się największym zainteresowaniem posiadaczy rap płyt. Sprzedał się bowiem w ilości ponad 100 tysięcy sztuk i posiada potrójną platynę.

Drugi singiel z “Instrukcji obsługi świrów”

Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się kolejnego utworu promującego nowy album. Już jutro, 5 lutego, będziemy mogli usłyszeć numer pt. “Eden”. Będzie to już drugi dostępny do odsłuchu track, który zasili tracklistę płyty.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.