OSTR Eden
OSTR Eden

Na kanale Asfalt Records udostępniono drugi klip promujący najnowszą płytę Adama Ostrowskiego pt. „Instrukcja Obsługi Świrów”. O.S.T.R. – Eden już w sieci.

Premiera nowego albumu O.S.T.R. już za 17 dni! Po chillującym i wspominkowym “Chevy Impala”, prezentujemy O.S.T.R. – “Eden” z gościnnym udziałem Cadillaca Dale’a. Ponadto, za produkcję odpowiada Killing Skills.

Na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się animowany klip do utworu autorstwa Pwee3000, znanego między innymi z chwytającego za serce teledysku do utworu “All My Life” z poprzedniej płyty rapera.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Tym razem utrzymana w stylu retro digital animacja przedstawia Ostrego w czasie fantazyjnego pobytu w tytułowym raju, w utworze nie zabrakło odniesień do historii popkultury, a uważni widzowie dostrzegą też w klipie motywy z prawie 20 lat kariery O.S.T.R.

Instrukcja Obsługi Świrów” ukaże się na sklepowych półkach 22 lutego. Będzie to siedemnasty solowy album w dyskografii O.S.T.R.. Jednakże przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej wystartowała na www.instrukcjaobslugiswirow.pl. Poznaliśmy także daty i miejsca premierowej trasy koncertowej!