Prykson Fisk i AWGS prezentują singiel z nadchodzącej płyty!
Prykson Fisk i AWGS prezentują singiel z nadchodzącej płyty! "Rozpływam się" już do odsłuchu

Pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo spod szyldu KOMORA REC. Prykson Fisk i AWGS prezentują utwór „Rozpływam się”.

Po dobrze przyjętej ostatniej epce LOFI, Prykson Fisk przy współpracy z producentem AWGS (HONOTU, Himalaya Collective) zapowiadają nowy projekt. Ma być to ep’ka o chillowym brzmieniu – 100NER EP. 

Jak możemy przeczytać, 100NER EP to „20 minut zakurzonego i zadymionego materiału prosto z siedleckiej komory”. Premiera projektu tego duetu ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu – lutym. Dodatkowo dziś możemy usłyszeć singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Utwór o tytule „Rozpływam się” swoim śpiewem urozmaiciła Kornelia Piekart. Ponadto scratch’ami zajął się Dj Krass-T, a utwór wyprodukował oczywiście AWGS. Dodatkowo do utworu nagrano również klip, a ujęciami zajęli się Gabriel Wielogórski i Rafał Moczulski.

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.