The Game w Poznaniu
The Game w Poznaniu

Raper The Game trzeci raz zagra w Polsce. Amerykanin odwiedzi Poznań, a gościem specjalnym koncertu będzie ikona wielkopolskiego rapu.

Raper ma w naszym kraju wielu fanów. Zagrał w Polsce dwa koncerty, pierwszy w grudniu 2016 roku, a drugi w marcu 2018 roku. Oba występy odbyły się w Warszawie. Przed drugim koncertem w stolicy, Game miał zagrać dla krakowskiej publiczności lecz koncert w grodzie Kraka został odwołany. Ponadto, artysta ma wspólny numer z Popkiem pt. “CONNECT“.

ZOBACZ TAKŻE: The Game nie został wpuszczony do Kanady! Trasa koncertowa ODWOŁANA

Peja jako gość specjalny

Teraz Amerykanin zawita do Poznania i zagra w Klubie Muzycznym B17. Koncert odbędzie się 23 marca 2019 r. o godzinie 19:00. Pojawi się również gość specjalny – Peja. Poznaniak pojawi się z okazji dziewiątych urodzin RPS Enterteyment.

Bilety dostępne pod tym adresem.
Link do wydarzenia na Facebooku tutaj.


“Agencja Winiary Bookings we współpracy z Stateside Touring zaprasza na wyjątkowy koncert THE GAME’a w Poznaniu! Po ostatnim, gorącym przyjęciu przez polskich fanów, twórca kultowego albumu “The Documentary” powraca do Polski, aby zaprezentować przekrojowy set swoich największych hitów z blisko 15-letniej działalności. Gościem specjalnym koncertu, który odbędzie się 22 marca w klubie B17 będzie ikona poznańskiego rapu – PEJA/SLUMS ATTACK. Artysta będzie promował swój ostatni album “25_godzin”, ale nie zabraknie na pewno kilku szlagierów z poprzednich płyt.” – czytamy w opisie wydarzenia.