Taco Hemingway
Taco Hemingway

Czekając na nowe projekty od Taco Hemingway’a dowiadujemy się, że raper nagrywa „tajne projekty”. Zdjęcie z realizowania wokalu pojawiło się na instagramie Studia Nagrywarka.

Taco Hemingway nie przepada za mediami i o jego premierach dowiadujemy się zawsze zaskakująco i na ostatnią chwilę. Raper również ma podwójną szansę, na zdobycie Fryderyka. Nominowano jego dwa albumy: „Cafe Belga” oraz „Soma 0,5” stworzoną razem z Quebonafide w ramach Taconafide.

ZOBACZ: Nominacje do Fryderyków. Zobacz jacy raperzy zasługują na “Album roku hip-hop


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Na instagrama trafiło zdjęcie z nagrań, więc można się spodziewać, że Taco coś szykuje. Fotografia pojawiła się na profilu Studia Nagrywarka, opisując je „tajemniczy człowiek nagrywa tajne projekty”. Ciekawe co tym razem szykuje Filip.

View this post on Instagram

Tajemnicza postać nagrywa tajne projekty.

A post shared by Studio Nagrywarka (@studio_nagrywarka) on

Pewne jest, że Polak pochodzący z Egiptu razem z duetem PRO8L3M wystąpią jako goście na solowej płycie Sokoła w kawałku pt. „Napad Na Bankiet„. „Wojtek Sokół LP” do sklepów trafi 15 lutego.

ZOBACZ TAKŻE: Sokół ujawnia kolejny kawałek, który pojawi się na jego płycie

Ponadto, Taco Hemingway gościł na płycie Bedoesa w singlu pt. „Chłopaki Nie Płaczą„.


Taco Hemingway (dawniej FV), właściwie Filip Tadeusz Szcześniak (ur. 29 lipca 1990 w Kairze) to polski raper oraz autor tekstów. Członek duetu Taconafide. Ma na koncie dwa albumy studyjne: „Marmur” oraz „Cafe Belga„.

Oprócz tego wydał sześć minialbumów: „Young Hems (2013), „Trójkąt Warszawski (2014), „Umowa o dzieło (2015), „Wosk (2016), „Szprycer (2017), „Flagey (2018).

Duży sukces odniósł dzięki płytom „Soma 0,5” i „Soma 0,25” stworzonych w ramach duetu Taconafide.