KPSN -
KPSN - "Światła na mnie". Premiera trzeciego numeru, który zapowiada najnowszy projekt rapera

Na kanale KPSN pojawił się nowy numer, promujący najnowszy projekt rapera. Teledysk zapowiada pierwszy solowy album artysty pt. „Nie masz pytań”.

Data premiery płyty KPSN-a przewidziana jest na 23 marca 2019 r. Ponadto, „Światła dla mnie” to trzeci singiel zapowiadający najnowszy krążek.

Światła na mnie” to tak naprawdę definicja stylu Piotrka, do którego zdążył już przyzwyczaić słuchaczy, lecz artysta nie boi się nowych rozwiązań stanowiących most pomiędzy starą, a nową szkołą rapu.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Ponadto, teledysk do utworu został nakręciła ekipa 21 GRAMS VIDEOS. „Nie masz pytań” to suma wzlotów i upadków, to suma zmarnowanych i wykorzystanych szans. To suma konsekwencji w działaniach bez stania w miejscu, to motor napędowy mojej zajawki.

Album w całości napisał, wyprodukował, zmiksował i zmasterował KPSN. Gościnnie na płycie udziela się 3 mc’s i 4 dj’ów. Wersja preorderowa zawiera dwa dodatkowe utwory.

Z-ca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Działa także w portalach o tematyce sportowej.