"Widmo" najlepszą dotychczasową płytą PRO8L3Mu? Steez podaje informacje o nowym albumie

Fani z niecierpliwością czekają na premierę nowego projektu od PRO8L3M. A ten nadchodzi wielkimi krokami.

Już 1 marca ma ukazać się nowa płyta od składu Oskara i Steeza. 5 dni temu otrzymaliśmy już mały przedsmak – singiel „Interpol” wzbogacony o klimatyczny video mashup. Utwór spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i fani nie mogą się już doczekać premiery nowego albumu.

Steez zamknął już album

Wczoraj na profilu Steeza pojawił się wpis, w którym producent muzyczny poinformował o zakończeniu prac nad „Widmem„. Jak dowiadujemy się z dalszej części posta – do czasu premiery najprawdopodobniej usłyszymy jeszcze kilka singli. – Płyta będzie miała swoją premierę 1 marca, ale usłyszycie jeszcze kilka rzeczy do tego czasu – pisze na swoim profilu Steez.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

DJ wspomina również o tym, że według niego nadchodzący projekt jest najlepszym dotychczas w dyskografii PRO8L3M 'u. – Jestem przekonany, że to nasz najlepszy dotychczasowy materiał, ale finalną ocenę zostawiam oczywiście Wam – wspomina Szulc – Miałem już sposobność komuś puścić krążek i usłyszałem między innymi, że poza wszystkim płyta jest bardzo gorzka, co chyba nieźle ją podsumowuje.


PRO8L3M – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zespół powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra “Steeza” Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

Ponadto, ostatni ich LP “PRO8L3M” ukazał się w 2016 roku. Uzyskał on status platynowej płyty. Natomiast mixtape z tamtego roku “Ground Zero” dotarł na 18.miejsce rankingu OLiS obejmujący 2018 rok.