Robert Lewandowski
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zadebiutował w roli producenta wykonawczego. Wraz z Donatanem tworzą projekt o nazwie „Stamina”. Pierwszy teledysk pt. „Mansa Musa” trafił do sieci. Wystąpili w nim Gural, ReTo i Sitek.

Od dawna wiemy, że Robert Lewandowski i Donatan stworzą projekt jakiego jeszcze nie było. Jednakże jest to duże zaskoczenie dla fanów muzyki jak i fanów „Lewego„. Zawodnik Bayernu Monachium udziela się jako producent wykonawczy.

Szykowany album ma się nazywać „Stamina„. Ponadto, Don w rozmowie z CGM zdradził szczegóły współpracy z piłkarzem: „Nasz schemat współpracy jest bardzo luźny, polega na niezależnym muzykowaniu. Nie mieszamy w to jakiegoś smrodku biznesowego”.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Czego słucha Robert Lewandowski?

Następnie zapytany czego słucha napastnik reprezentacji Polski, odpowiedział: „Dużo rapu, takich urbanowych, nowoczesnych klimatów. Słucha bardzo dużo muzyki. Wydaje mi się, że jest takim słuchaczem permanentnym i słucha w każdej wolnej chwili. Samochód, słuchaweczki, trening…”

Jakiś czas temu można było zauważyć, że Robert interesuje się hip-hopem. Ponieważ do sieci trafiło nagranie, gdzie „Lewy” podczas zgrupowania rapuje jeden z kawałków Sokoła:

Dzisiaj o 6:00 pojawił się pierwszy kawałek pt. „Mansa Musa”, który zapowiada wspólny projekt DON & RL9 o nazwie „Stamina”. Ponadto, w numerze wystąpili Gural, Sitek oraz ReTo. Godny uwagi jest fakt, że teledysk nakręcono w Zamku Książ oraz jego podziemiach.