PRO8L3M prezentuje tracklistę
PRO8L3M prezentuje tracklistę

Poznaliśmy tracklistę najnowszego albumu PRO8L3M. Na płycie pojawi się jeden niespodziewany gość. Datę premiery przewidziano na 1 marca 2019 roku.

Wczoraj dotarła do nas wiadomość od Steeza, że prace nad albumem zostały zakończone. Producent podkreślił, że „Widmo” wymagało najwięcej poświęcenia ze wszystkich projektów nad jakimi dotychczas pracował. – „Jestem przekonany, że to nasz najlepszy dotychczasowy materiał, ale finalną ocenę zostawiam oczywiście Wam” – wspomniał.

ZOBACZ: “Widmo” najlepszą dotychczasową płytą od PRO8L3M? Steez podaje informacje o nowym albumie


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Mimo, iż płyta ukaże się 1 marca to garstka osób będzie miała okazję usłyszeć album przedpremierowo. Skład przedstawia innowatorskie wydarzenie – OUTPOST – IN5TALAC7A – będzie to „podróż po świecie cyfrowej dystopii”. Więcej informacji na temat eventu znajdziesz tutaj.

Do tej pory usłyszeliśmy jeden singiel zapowiadający krążek oraz otrzymaliśmy przeciek z numeru pt. „Rotterdam„.

ZOBACZ TAKŻE: Mały przeciek jednego z numerów PRO8L3M. Krótki urywek singla “Rotterdam”

Gościnnie Artur Rojek

Duet nie chce trzymać dłużej fanów w niewiedzy. Oskar i Steez opublikowali dziś tracklistę „Widma„. Godny uwagi jest fakt, że na płycie pojawi się gość, a mianowicie będzie nim Artur Rojek.

Artur Rojek to pochodzący z Mysłowic polski muzyk, wokalista i kompozytor. Występował w zespołach takich jak Lenny Valentino i świetnie znanym w naszym kraju składzie – Myslovitz.

Nie będziemy dłużej trzymać Was w niewiedzy. Łapcie pełną tracklistę albumu „Widmo” ☠️☠️☠️ Możecie usłyszeć go jako…

Opublikowany przez PRO8L3M Środa, 13 lutego 2019

Przedstawiamy listę utworów albumu „Widmo„:

PRO8L3M tracklista WIDMO
Tracklista PRO8L3M – „Widmo”

 


PRO8L3M – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zespół powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra “Steeza” Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

Ponadto, ostatni ich LP ukazał się w 2016 roku. Uzyskał on status platynowej płyty. Natomiast mixtape z tamtego roku “Ground Zero” dotarł na 18.miejsce rankingu OLiS obejmujący 2018 rok.