PRO8L3M - Jak Disney
PRO8L3M - Jak Disney

Duet PRO8L3M publikuje kolejny singiel z ich najnowszej płyty pt. „Widmo”. Co ciekawe, tym razem nie rapuje tylko Oskar, ponieważ na mikrofonie udzielił się również Steez.

Na kanale nigdystopTV skład opublikował drugi numer promujący ich najnowsze wydawnictwo – „Widmo„. PRO8L3M znany jest z tego, że stosuje niepowtarzalne metody marketingowe jak i muzyczne.

Album widmo będzie miał premierę 1 marca. Jednak zniecierpliwieni fani będą mieli możliwość odsłuchu płyty przedpremierowo w asyście nowych technologi multimedialnych. Skład zaprasza na wydarzenie OUTPOST – IN5TALAC7A. Więcej na temat eventu możesz przeczytać TUTAJ.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Popyt na twórczość warszawiaków jest ogromny. Gdy kilka tygodniu temu wystartował preorder, tradycyjnie serwery sklepu internetowego nie wytrzymały.

Od lat przyzwyczailiśmy się do tego, że Oskar odpowiedzialny jest za rap, a Steez za produkcję. Jednak w najnowszym singlu pt. „Jak Disney„, możemy producenta usłyszeć za mikrofonem.


PRO8L3M – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zespół powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra “Steeza” Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

Ponadto, ostatni ich LP “PRO8L3M” ukazał się w 2016 roku. Uzyskał on status platynowej płyty. Natomiast mixtape z tamtego roku “Ground Zero” dotarł na 18.miejsce rankingu OLiS obejmujący 2018 rok.