ostr
ostr

Właśnie ukazał się najnowszy album O.S.T.R. pt. „Instrukcja Obsługi Świrów”. Płyta otrzymała status złotej w przedsprzedaży. Jednak to nie jedyna dzisiejsza premiera.

22 lutego 2019 to długo wyczekiwana data przez słuchaczy O.S.T.R., bowiem dziś premierę sklepową i streamingową ma najnowszy album artysty zatytułowany “Instrukcja Obsługi Świrów”.

Z tej okazji odkrywamy kolejny, czwarty już utwór z płyty: “Monochrom” z gościnnym udziałem Greena na mikrofonie. Kawałek ma formę dynamicznego dialogu pomiędzy Ostrym, a spersonifikowanym hip-hopem (w tej roli właśnie Green).


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Na “Instrukcji Obsługi Świrów” znalazło się 13 utworów. Wśród gości pojawili się Cadillac Dale, Green, Famson, Kas oraz Nicole Funk. Ponadto, album w trakcie 3 tygodni przedsprzedaży uzyskał status Złotej Płyty.

Za projekt okładki oraz formę wydawniczą odpowiada Forin Studio z Grzegorzem Piwnickim na czele. Płyta zapakowana jest we wzmocniony box, a Limitowana Edycja Specjalna zawiera niespodziankę podnoszącą doznania wizualne związane z odbiorem płyty.

Płyta dostępna tutaj: http://www.instrukcjaobslugiswirow.pl

Instrukcja Obsługi Świrów” tracklista:

"O.S.T.R.

Trzy premiery w jeden dzień

Jednak to nie jedyna premiera w dniu 22 lutego. Do sklepów trafiły dziś trzy mainstramowe albumy. Oprócz „Instrukcji Obsługi Świrów” światło dzienne ujrzały „BLUR” oraz „OrientOrient”. Ta pierwsza to dzieło toruńskiego artysty, Małpy. Jest to jego trzeci solowy album. Natomiast „OrientOrient” jest projektem Jody, reprezentanta BORCREW.