Walles prezentuje Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019! Aktywny twórczo gladiator atakuje
Walles prezentuje Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019! Aktywny twórczo gladiator atakuje

Raper pochodzący z Łodzi – Walles – prezentuje nowy mixtape. Projekt o tytule „Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019” jest już dostępny w sieci do odsłuchu.

Walles, Wallesone, Wls – MC to producent oraz animator kultury hip hop w Łodzi. Działający od 2002 roku w zespole Uśpione Miasto razem z Rado Radosnym (Dwa Sławy) oraz Łańduchem. Wraz z zespołem nagrywa od 2002 do 2008 cztery płyty – nielegale. We wrześniu 2008 zostaje udostępniony nielegal Wallesa „Penerska Jazda”. W maju Walles wraz z raperem z Teofilowa – Zeusem – rozpoczyna współpracę z internetową rozgłośnią RadioStudyo, gdzie prowadzą cotygodniową audycję.

W 2009 premierę ma kultowa już „Czarna Magia Vol.1”. Do tej ostatniej powstają dwa
teledyski, Walles zaczyna również grać pierwsze koncerty poza Łodzią. W 2016 powstaje projekt GANGRENA tworzony wraz z Maniakiem z zespołu Pesante. Powstają dwa mixtape’y.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Współpracował z wieloma artystami takimi jak: Dwa Sławy, Pierwszy Milion (Zeus i Joteste), Hk Rufijok, Kaffel, Enter (NTK), Pesante, Metro oraz wieloma innymi. Przez cały czas aktywności twórczej od rozpoczęcia przygody z hip hopem – Walles pozostaje aktywnym twórczo gladiatorem na ogólnopolskiej scenie hip hopowej.

„Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019” to kolejny projekt w dyskografii Wallesa. Jest już dostępny do odsłuchu na platformie YouTube, oraz do pobrania pod tym linkiem. Raper przewidział również wydanie fizyczne.