Walles prezentuje Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019! Aktywny twórczo gladiator atakuje
Walles prezentuje Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019! Aktywny twórczo gladiator atakuje

Raper pochodzący z Łodzi – Walles – prezentuje nowy mixtape. Projekt o tytule “Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019” jest już dostępny w sieci do odsłuchu.

Walles, Wallesone, Wls – MC to producent oraz animator kultury hip hop w Łodzi. Działający od 2002 roku w zespole Uśpione Miasto razem z Rado Radosnym (Dwa Sławy) oraz Łańduchem. Wraz z zespołem nagrywa od 2002 do 2008 cztery płyty – nielegale. We wrześniu 2008 zostaje udostępniony nielegal Wallesa “Penerska Jazda”. W maju Walles wraz z raperem z Teofilowa – Zeusem – rozpoczyna współpracę z internetową rozgłośnią RadioStudyo, gdzie prowadzą cotygodniową audycję.

W 2009 premierę ma kultowa już “Czarna Magia Vol.1”. Do tej ostatniej powstają dwa
teledyski, Walles zaczyna również grać pierwsze koncerty poza Łodzią. W 2016 powstaje projekt GANGRENA tworzony wraz z Maniakiem z zespołu Pesante. Powstają dwa mixtape’y.

Współpracował z wieloma artystami takimi jak: Dwa Sławy, Pierwszy Milion (Zeus i Joteste), Hk Rufijok, Kaffel, Enter (NTK), Pesante, Metro oraz wieloma innymi. Przez cały czas aktywności twórczej od rozpoczęcia przygody z hip hopem – Walles pozostaje aktywnym twórczo gladiatorem na ogólnopolskiej scenie hip hopowej.

“Leonrado Da Vinci MIXTAPE 2019” to kolejny projekt w dyskografii Wallesa. Jest już dostępny do odsłuchu na platformie YouTube, oraz do pobrania pod tym linkiem. Raper przewidział również wydanie fizyczne.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.