Grzegorz szulakowski epis dym knf teledysk
Grzegorz szulakowski epis dym knf teledysk

Na kanale StepRecordsTV pojawił się teledysk Epis DYM KNF – „Ostatni moment”, a gościnnie wystąpił w nim gwiazdor KSW Grzegorz „Szuli” Szulakowski.

„Ostatni moment” to pierwszy klip promujący nowy album bytomskiego artysty pt. „Hybryd”. Epis DYM KNF prezentuje motywacyjny styl rapu, w jego kawałkach można usłyszeć wiele nakłaniających do działania wersów, sam także prowadzi sportowy tryb życia.

W najnowszym projekcie pojawił się wojownik KSW Grzegorz „Szuli” Szulakowski. W teledysku gra po prostu samego siebie, pokazuje swoją ciężką pracę na treningach. Zawodnik W jednym ze swoich live’ów na Facebooku powiedział – jestem zadowolony z tego, że mógłem wziąć udział w klipie i jeśli znów nadarzy się okazja to chętnie spróbuję swoich sił po raz kolejny.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Wizerunki zawodników MMA w teledyskach to co raz częstszy widok. Michał Materla od lat kojarzony muzyką Soboty pt. „Do góry łeb”. Damian Janikowski udzielił się również w klipie Hinola Polska Wersja pt. „Gdzie jest mój majk”.

Warto też wspomnieć o dwóch hiphopowych kawałkach „Trzy Korony” oraz „Cztery Korony”,które zapowiadały gale KSW 36 i KSW 39. Udzielili się wtedy tacy artyści jak: Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini, Paluch, Białas, Żabson, Sitek i Waldemar Kasta.