Fu
Fu Facebook

W lutym pisaliśmy, że pojawił się nowy klip od Fu pt. „Ruszaj„. Teraz artysta poinformował, która wytwórnia wyda jego krążek.

Artysta ma zaplanowany na ten rok ósmy solowy album. „Personality” początkowo miało się pojawić nakładem wytwórni Visioner. Jednak teraz do wydania albumu zadeklarował się inny label.

Premiera najnowszego krążka Fu przewidziana jest na połowę 2019 roku. Wyjdzie ona za pośrednictwem Tacto Label czy Visioner. Otóż przedstawiciel biznesowy Tacto w jednym z wywiadów powiedział: Visioner nawiązał współpracę z Tacto i stał się partnerem biznesowym. Tacto prowadzi menagment artystów i pracuje wspólnie nad wydaniami”. 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Fusznik dodał również wpis na swoim funpage’u, gdzie poinformował, jaka wytwórnia zajmie się wydaniem jego najnowszego projektu:

„Dzisiaj zacząłem nowy rozdział w moim życiu…Na tle muzycznym i nie tylko nadchodzi nowe… TACTOVisioner”

Dzisiaj zacząłem nowy rozdział w moim życiu…Na tle muzycznym i nie tylko nadchodzi nowe… TACTO i Visioner

Opublikowany przez Fu Wtorek, 2 kwietnia 2019


Fu, właściwie Łukasz Gaweł (ur. 31 stycznia 1980 w Warszawie), znany również jako Fusznik – polski raper i producent muzyczny, przedstawiciel nurtu ulicznego rapu. Łukasz Gaweł działalność artystyczną podjął w drugiej połowie lat 90. XX w. Początkowo związał się z kolektywem ZIP Skład wraz, z którym zrealizował album pt. Chleb powszedni (1999). W międzyczasie wraz z Korasem, również członkiem ZIP Składu utworzył duet pod nazwą Ko1fu, który, jednakże nie zarejestrował żadnego wydawnictwa. Jednym przejawem działalności formacji były nieliczne występy gościnne, w tym na płytach Molesty “Ewenement” i DJ-a 600V.