Już jest! Filipek, Epis DYM KNF, Czeski i Fazi na jednym tracku
Już jest! Filipek, Epis DYM KNF, Czeski i Fazi na jednym tracku

Jakiś czas temu pisaliśmy, że powstanie kolaboracja czterech raperów, którzy prezentują cztery różne style. Na jednym tracku Filipek, Epis, Czeski i Fazi. Właśnie dziś nastał ten dzień, gdy do sieci wleciał długo wyczekiwany kawałek.

Na kanale Środowisko Miejskie pojawił się klip z udziałem czterech artystów: Filipka, Episa DYM KNF, Czeskiego i Faziego. Pomysłodawcą i producentem całego przedsięwzięcia był Jezzy C. Dodatkowo za cuty i scratche odpowiedzialny jest DJ Nambear.

ZOBACZ TAKŻE: Czterech niespodziewanych wielkich raperów na jednym tracku! To będzie HIT! [TYLKO U NAS]


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Trzeba przyznać, że nieznany szeroko jeszcze na polskiej scenie muzycznej Jezzy C. musiał sprostać niełatwemu zadaniu. Sanoczanin namówił czterech odmiennych stylowo raperów, czego skutkiem jest niespodziewana, a jakże efektywna kolaboracja. Wykonanie całego projektu pod szyldem Środowisko Miejskie jest na bardzo wysokim poziomie.


Fatality – Filipek, Epis, Czeski i Fazi

Filipek – Raper oraz freestyle’owiec. Znany przede wszystkim z ciekawych punchy podczas swoich freestyle bitew. Dwa razy zwyciężył w Wielkiej Bitwie Szczecińskiej oraz dwa razy zajął trzecie miejsce w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. W 2018 roku wydał album nakładem QueQuality pt. “Rozdział zamknięty“, który był notowany na piątym miejscu OLiS, a w tym roku jego płyta „Następny do piekła” uplasowała się w na czwartej pozycji Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Epis DYM KNF – Reprezentant bytomskiego składu – DYM KNF. Jak sam twierdzi prezentuje hybrydowy styl, ponieważ miesza rap uliczny z motywacyjnym. W 2018 wydał dwa krążki nakładem Step Records. “Atlas” i “Chronos” bardzo dobrze przyjęły się i kilka klipów posiada ponad milion wyświetleń na YouTube.

Czeski – Na początku na singlu miał być krakowski raper Penx, ale z wielu przyczyn zastąpił go Czeski. Podobnie jak Filipek bierze udział w bitwach freestyle’owych. Obecnie udziela się w roli jury. Znany ze swoich oldschool’owych kawałków. Teraz można go usłyszeć na trapowych i elektronicznych bitach.

Fazi – Członek zespołu Nagły Atak Spawacza. Ostatni album pt. “Tabula Rasa” wydał w 2016 roku. Udzielił się również na “Środowisko Miejskie Mixtape 2” na singlu razem z szczecińskim raperem Majorem SPZ.