Już jest! Filipek, Epis DYM KNF, Czeski i Fazi na jednym tracku
Już jest! Filipek, Epis DYM KNF, Czeski i Fazi na jednym tracku

Jakiś czas temu pisaliśmy, że powstanie kolaboracja czterech raperów, którzy prezentują cztery różne style. Na jednym tracku Filipek, Epis, Czeski i Fazi. Właśnie dziś nastał ten dzień, gdy do sieci wleciał długo wyczekiwany kawałek.

Na kanale Środowisko Miejskie pojawił się klip z udziałem czterech artystów: Filipka, Episa DYM KNF, Czeskiego i Faziego. Pomysłodawcą i producentem całego przedsięwzięcia był Jezzy C. Dodatkowo za cuty i scratche odpowiedzialny jest DJ Nambear.

ZOBACZ TAKŻE: Czterech niespodziewanych wielkich raperów na jednym tracku! To będzie HIT! [TYLKO U NAS]

Trzeba przyznać, że nieznany szeroko jeszcze na polskiej scenie muzycznej Jezzy C. musiał sprostać niełatwemu zadaniu. Sanoczanin namówił czterech odmiennych stylowo raperów, czego skutkiem jest niespodziewana, a jakże efektywna kolaboracja. Wykonanie całego projektu pod szyldem Środowisko Miejskie jest na bardzo wysokim poziomie.


Fatality – Filipek, Epis, Czeski i Fazi

Filipek – Raper oraz freestyle’owiec. Znany przede wszystkim z ciekawych punchy podczas swoich freestyle bitew. Dwa razy zwyciężył w Wielkiej Bitwie Szczecińskiej oraz dwa razy zajął trzecie miejsce w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. W 2018 roku wydał album nakładem QueQuality pt. “Rozdział zamknięty“, który był notowany na piątym miejscu OLiS, a w tym roku jego płyta „Następny do piekła” uplasowała się w na czwartej pozycji Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Epis DYM KNF – Reprezentant bytomskiego składu – DYM KNF. Jak sam twierdzi prezentuje hybrydowy styl, ponieważ miesza rap uliczny z motywacyjnym. W 2018 wydał dwa krążki nakładem Step Records. “Atlas” i “Chronos” bardzo dobrze przyjęły się i kilka klipów posiada ponad milion wyświetleń na YouTube.

Czeski – Na początku na singlu miał być krakowski raper Penx, ale z wielu przyczyn zastąpił go Czeski. Podobnie jak Filipek bierze udział w bitwach freestyle’owych. Obecnie udziela się w roli jury. Znany ze swoich oldschool’owych kawałków. Teraz można go usłyszeć na trapowych i elektronicznych bitach.

Fazi – Członek zespołu Nagły Atak Spawacza. Ostatni album pt. “Tabula Rasa” wydał w 2016 roku. Udzielił się również na “Środowisko Miejskie Mixtape 2” na singlu razem z szczecińskim raperem Majorem SPZ.