Wystartowała zbiórka dla rodziny Bonusa RPK!
Wystartowała zbiórka dla rodziny Bonusa RPK! "To nasza wspólna sprawa!"

Komitet inicjatywy Poprawa Prawa zorganizował zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc przetrwać ciężki okres rodzinie rapera. Warszawskiego rapera ostatnio prawomocnie skazano na 5,5 roku więzienia. Zobowiązano go również do zapłaty grzywny w wysokości blisko pół miliona złotych. Zbiórka dla Bonusa RPK została uruchomiona na portalu Pomagam.pl.

Sprawa w mediach już od dawna jest głośnym tematem. Bonusa RPK, właściwie Oliwiera Roszczyka, skazano za rzekomy handel narkotykami. W materiale dowodowym brakowało jednak jasnych przesłanek, a wyrok ponadto oparto na zeznaniach świadka koronnego.

Co dalej planuje zrobić warszawski raper? Na pewno nie ma zamiaru się poddać. Poinformował on już, że ma zamiar odwołać się do Sądu Najwyższego. Na tą chwilę jednak Bonus RPK posiada prawomocny wyrok i najprawdopodobniej odbędzie karę. Ponadto w ciężkiej sytuacji znalazła się jego rodzina – żona Dominika oraz syn Kuba.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: OGROMNY SKANDAL! Bonus RPK prawomocnie skazany na 5,5 roku więzienia

Zbiórka dla rodziny Bonusa RPK

Komitet inicjatywy Poprawa Prawa zorganizował specjalną zbiórkę, która ma pomóc w ciężkiej sytuacji rodzinie Bonusa. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu Pomagam.pl. Na tą chwilę zebrano już prawie 10 tysięcy złotych. Głównym celem jest uzbieranie 400 tysięcy złotych.

 – Ze swojej strony obiecujemy, że podjęta walka o zmianę przepisów prawa związanych z instytucją Małego Świadka Koronnego, w obliczu wielu krzywd wyrządzonych często niewinnym ludziom, będzie przez nasz Komitet kontynuowana ze zdwojoną siłą – czytamy w opisie zbiórki. Pomóc można klikając w ten link.