Będzie pierwsza polska gra związana z hiphop'em! Rap Tycon już niedługo
Będzie pierwsza polska gra związana z hiphop'em! Rap Tycon już niedługo

Najprawdopodobniej w tym roku już nastąpi premiera nowej gry, której fabuła jest mocno związana z hiphop’em. Rap Tycoon nabiera rozpędu i do projektu dołączają kolejni czołowi raperzy, producenci a także hiphop’owe portale internetowe. Rap Gra ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Fabuła gry rozpoczyna się w szalonych latach 80-tych. Zadaniem gracza jest poprowadzić karierą rapera, który zakłada swoje własne studio muzyczne w pokoju. Celem rozgrywki jest wybicie się z underground’u oraz zdobywanie popularności. Tą gracz może zdobywać poprzez zakładanie własnego brandu odzieżowego czy wytwórni muzycznej.

Jak pisze na oficjalnym profilu gry sam twórca, premiera może nastąpić już na przełomie lipca i sierpnia. Nie są to jednak daty pewne, gdyż prace nad projektem nieustannie trwają. Czekamy więc z niecierpliwością na ukazanie się gry na rynku.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Zeus, Pawbeats, portale hiphop’owe i wiele innych – projekt Rap Gra rozwija skrzydła

Projekt „hiphop’owej gry” prężnie rozwija swoje skrzydła. Piszą o nim czołowe media, a kolejni raperzy czy producenci wyrażają swoje wsparcie. Wśród nich między innymi Zeus, czy producent muzyczny Pawbeats, który współpracował z wieloma artystami, a także raperami takimi jak: KęKę, Quebonafide, Tede, Miuosh, Pih, Kali, Bisz, Rahim.

Projekt wesprze także MC Silk, który nie raz zaskakiwał nas swoimi umiejętnościami, stylem czy barwnym storytell’ingiem. ChoćŸ głównie kojarzony z szybkiej nawijki, to jednak warto sobie przypomnieć bardzo ciekawą płytę z 2011 pod tytułem „Love Against Machine” i „Rapunk”, czy o projekcie „Ostatni z Nas”, aby stwierdzić, iż MC Slik to nie tylko szybka nawijka.

Dotychczas swoje oficjalne wsparcie nad projektem Rap Gra wyrazili również m.in.: Fazi, Flint, Guova, Hurragun, K2, Komil, Kukon, Mikser, Oxon, Spinache. Lista jest dość obszerna, a z każdym dniem wydłuża się o kolejne ksywki.

Screenshot z gry Rap Tycoon
Screenshot z gry Rap Tycoon