W dniach 5.07.2019-6.07.2019r. w Bielsku-Białej obędzie się festiwal hiphopowy jakiego dotąd nie było. Najbardziej rozpoznawalni artyści reprezentujący rap w Polsce pojawią się w stolicy Podbeskidzia. Na scenie pojawi się aż 14 wykonawców!

Wydarzenie rozpocznie się już w nadchodzący piątek lipca tj. 05.07.2019r. przy ul. Cieszyńskiej 321, Lotnisko Aleksandrowice i potrwa dwa dni. Line-up prezentuję się następująco:


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Na miejscu usłyszymy takich wykonawców jak: Sezione Pazzi, Kaen, Smolasty, Tymek, Malik Montana, Bedoes, Białas, Alien x Bubas, Solar, White, Żabson, Szpaku, Włodi, Sokół.

Imprezę poprowadzą Sonar & Dj Ure, natomiast organizatorami są: POLISH ADENTURE Anna Kowalczyk oraz One2Pablo wieloletni organizator koncertów w Bielsku-Białej.

Bieżące informacje na temat nadchodzącego wydarzenia możecie sprawdzać klikając tutaj 

Bilety do nabycia dostępne są na trzech witrynach:

A także w stacjonarnych punktach w centrum Bielska-Białej, przy ul. Barlickiego w Rap Shop oraz na bielskim rynku w lokalu 8stolików.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przybycia na Rap Attack Festival! Na wydarzeniu nie zabraknie również załogi HipHopWeb.pl

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.