Słoń o Tede: „Miał lepsze i gorsze momenty w swojej karierze”
Słoń o Tede: „Miał lepsze i gorsze momenty w swojej karierze”

Poznański raper Słoń wypowiedział kilka słów na temat Tedego.

Podczas odpowiadania na pytania zadawane przez słuchaczy na profilu instagramowym Słonia, padło pytanie o najnowszy album Tedego. „Karmagedon„, bo o nim mowa, swoje światło dzienne ujrzał niecałe trzy miesiące temu. Warszawski raper postanowił rozliczyć się na krążku z niektórymi raperami. Są to m.in. Peja, Beteo, Wena, Kobra jak również Young Multi.

Nowa płyta bardzo spoko. Jak każdy miał lepsze i gorsze momenty w swojej karierze a nak*rwia już ponad 20 lat – słyszymy odpowiedź reprezentanta WSRH. Ponadto po tej wypowiedzi Poznaniak wskazał jeden z kawałków Tedego, za którego najbardziej go ceni. – Za kawałek „833.333 PLN” (w tej wersji ze „Znasz Zasady”) props dożywotni. To jest chyba pierwszy taki „hustlerski” kawałek w PL i tam serio padały mocne wersy – odpowiedział Słoń.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Słoń to raper pochodzący z Poznania. Artysta znany jest przede wszystkim z tego, że jego rap utrzymany jest w stosunkowo mało popularnej na polskim rynku muzycznym stylistyce horrorcore’u. Ten fakt przysporzył Słoniowi popularności w podziemiu artystycznym i sprawił, że zaczął być coraz bardziej rozpoznawalny w środowisku hiphopowym. Znany jest przede wszystkim z takich albumów jak „Chore Melodie”, „Demonologia” czy „Demonologia 2”. Jego najnowszy krążek nosi tytuł „Mutylator” i ponadto osiągnął status złotej płyty.