Zbuku współpracował już z wieloma artystami, między innymi z Chadą, Bezczelem, Małachem, Rufuzem, Tede, Kajmanem, KaeNem i Śliwą. Teraz reprezentant Step Records otworzył się na nową kolaborację.

Ostatnimi czasy Zbuku dograł się na płytę Tedego pt. „Karmagedon„. Dla wielu fanów prudnickiego rapera było to zaskoczenie, ale ostatecznie utwór „Jeeebać Łaków” przyjął się bardzo dobrze. Słuchacze docenili dwa różne style na jednym kawałku, który obecnie ma ponad pół miliona wyświetleń na YouTube.

Michał Buczek otworzył się również na kolejne nietuzinkowe projekty i dogra się na płycie znanego warszawskiego artysty. Mowa tutaj o Dudku P56, który jest w trakcie szykowania albumu pt. „Dwa Światy„.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Zbuku i Dudek P56 łączą siły

Aż dziwne, że obaj raperzy jeszcze nigdy nie współpracowali ze sobą, gdyż są znani z prezentowania ulicznego stylu. – Dziś odwiedził mnie Zbuku. Połączyliśmy wspólnie siły i nagraliśmy kozacki kawałeczek na mój najnowszy album “Dwa Światy”. Wkrótce więcej info odnośnie albumu.. Czekacie? – napisał na swoim instagramowym profilu Dudek P56.

https://www.instagram.com/p/B0jTtriIriN/?utm_source=ig_embed


Dudek P56, właściwie Łukasz Dudziński (ur. 27 maja 1985), znany również jako Dudek RPK i DDK RPK – polski raper, przedstawiciel nurtu ulicznego rapu. Członek zespołu Miejski Sort, współtworzy również kolektyw Bielańska Forteca. Były członek zespołów Razem Ponad Kilo oraz EKP Słodowiec. Robi muzykę uliczną, charakteryzującą sie tekstami o policji, kradzieżach

Źródło: Wikipedia