Ero JWP z OGROMNYM sukcesem! Najnowsza płyta z wyróżnieniem
Ero JWP z OGROMNYM sukcesem! Najnowsza płyta z wyróżnieniem

Już prawie dwa miesiące minęły, odkąd Ero JWP wydał swój pierwszy solowy album. Słuchacze czekali na ten materiał wiele lat, a krążek cieszy się sporym zainteresowaniem. Dziś spłynęły informacje o wyróżnieniu dla członka ekipy JWP.

Dziś, tj. 21 listopada, Ero JWP na swoim profilu społecznościowym poinformował, że jego materiał pokrył się złotem. Oznacza to sprzedaż kompaktu w ilości 15 tysięcy sztuk. Jest to ogromne wyróżnienie. Raper nie ukrywa również zadowolenia i dzieli się z radością informacją o dobrej sprzedaży.

Chodzi oczywiście o album „Elwis Picasso”. Solowy krążek, na który polska scena hiphopowa czekała bardzo długi okres czasu, swoją premierę miał 4 listopada 2019 roku. W podstawowej wersji albumu znalazło się 16 utworów. Płytę promowały single takie jak ,,Bez przesady” czy ,,Przerwa techniczna”.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Ero JWP znany jest przede wszystkim z udziału w legendarnym warszawskim składzie JWP. Również członek formacji takich jak Bez Cenzury, Miejska Metropolia czy Północ Centrum Południe. Mimo, iż raper aktywnie działał muzycznie już od 1996 roku, kiedy to razem z Kosim, Donim i Fosterem oraz producentem muzycznym Kubą O. założył JWP, na wydanie solowego materiału zdecydował się dopiero w tym roku.

Naturalnie więc, „Elwis Picasso” to był jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w polskim hiphopie. Słuchacze ceniący sobie bezkompromisowy styl prezentowany na krążkach warszawskiego składu nie zawiedli się. Ero pokazał pazur i udowodnił, że rap to nadal jego domena.